Movies
Ratings
238
NopeRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0