Movies
Ratings
95
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
The Painted VeilRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 1.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
CallRated ★ 2.5
SpencerRated ★ 4.0