Titles you rated
BallerinaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Red NoticeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5