Movies
Ratings
73
TitanicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0