Movies
Ratings
165
Look BackRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Three Identical StrangersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.0
Trivial MattersRated ★ 1.0
Book-Paper-ScissorsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 2.5