Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5