Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.0
The StrainRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5