Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
What IfRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Big WeddingRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
SPEC: Close~ReincarnationRated ★ 3.0
SPEC: Close~IncarnationRated ★ 3.0
SPEC: HeavenRated ★ 5.0