Movies
Ratings
501
You Were Never Really HereRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Certain WomenRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Lovely, StillRated ★ 3.5
45 YearsRated ★ 3.0- A window behind a shadowRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
King of ComedyRated ★ 4.0
Tiny lightRated ★ 4.0- BlueRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 2.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5