Series
Ratings
53
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5