Movies
Ratings
330
Joint Security AreaRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 2.5
Antarctic JournalRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.5
HimizuRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Virgin SuicidesRated ★ 2.5
Dead RingersRated ★ 3.5