Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0