Titles you rated
Barton FinkRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Perfect One-night StandRated ★ 2.5
Your LetterRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
The Collini CaseRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0