Movies
Ratings
361
Tokyo StoryRated ★ 4.5
IrreversibleRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
StarletRated ★ 4.5
TangerineRated ★ 5.0
Rendezvous in ParisRated ★ 4.5
PlaygroundRated ★ 4.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 5.0
The Beaches of AgnèsRated ★ 5.0
Irma VepRated ★ 5.0
Therapy for a VampireRated ★ 3.0
The Man Without a PastRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 4.5
Maps to the StarsRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 4.5
The CanyonsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5