Titles you rated
ThorRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
StardustRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0