Series
Ratings
12
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0