Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
God Help the GirlRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5