Movies
Ratings
214
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
BladeRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 5.0
Safe HouseRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
LooperRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
CubeRated ★ 0.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0