Titles you rated
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
A Year-end MedleyRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 3.5
He's All ThatRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The CircleRated ★ 2.5
AlonersRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5