Series
Ratings
99
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
MiraclesRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Kamen Rider AmazonsRated ★ 4.0
Kamen Rider AmazonsRated ★ 4.0
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
 
See You After Quarantine?Rated ★ 1.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 3.0
 
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0