Titles you rated
ScarfaceRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
The OthersRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
JumperRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 3.0