Movies
Ratings
148
Lifting King KongRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0- Kid CopRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0