Titles you rated
The DictatorRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5