Titles you rated
1917Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0