Titles you rated
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0