Series
Ratings
33
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 2.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.5
SarazanmaiRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 5.0
GivenRated ★ 5.0