Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Dahmer On Dahmer: A Serial Killer SpeaksRated ★ 4.0
King of DesertRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 2.0- House of the UniverseRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 3.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 2.5
- Forgotten SeasonRated ★ 4.0
- The Tuna and The DolphinRated ★ 3.0
Too Bright For RomanceRated ★ 2.5- Miss Kim's MysteryRated ★ 1.0
The Long GoodbyeRated ★ 3.0
DreamersRated ★ 2.0
Your Turn To KillRated ★ 4.0