Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 1.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 1.5
The Blind SideRated ★ 0.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
CometRated ★ 4.5
LizzieRated ★ 2.0
The Nice GuysRated ★ 2.5
Free FireRated ★ 3.0