Titles you rated
TitanicRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0