Series
Ratings
113
Something in the RainRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Run, Jang MiRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.5
Ruby RingRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.5