Series
Ratings
47
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 4.0
Royal TrampRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 2.5
The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 3.5- Two Most Honorable KnightsRated ★ 4.0
- 대당쌍룡전Rated ★ 3.0
- A Deadly SecretRated ★ 3.0
- 소어아와 화무결Rated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.0
Twin of BrothersRated ★ 3.0- Laughing in the WindRated ★ 3.0
- 倚天屠龙记Rated ★ 3.5
The Romance of the Condor HeroesRated ★ 2.5
Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.0
The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.0
SwordsmanRated ★ 3.0
The Return of the Condor HeroesRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0