Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0