Series
Ratings
16
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0