Movies
Ratings
1437
RampantRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
No Time to DieRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Sing: ThrillerRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Werewolf by NightRated ★ 2.0
Carry OnRated ★ 2.5
OnwardRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Love and MonstersRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 3.0