Series
Ratings
108
Youth of MayRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5