Titles you rated
Citizen KaneRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5