Titles you rated
Society Game Season 2Rated ★ 3.0
Society GameRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 2.5
The Time HotelRated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5