Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.5
The WailingRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Under the SunRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.5
A MillionRated ★ 1.5
The PrestigeRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.0
The FallRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 1.0
No Strings AttachedRated ★ 2.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0