Movies
Ratings
1248
Dead Talents SocietyRated ★ 3.5
Gold Kingdom and Water KingdomRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0- Take Me to the MoonRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 3.0
The Sunny Side of the StreetRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Tokyo StoryRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
BL MetamorphosisRated ★ 3.0
The Pass: Last Days of the SamuraiRated ★ 2.5
Goddamned AsuraRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 3.5
More than BlueRated ★ 3.0
BelfastRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
RampantRated ★ 2.5
West Side StoryRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5