Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The Social DilemmaRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0