Series
Ratings
246- Toy Soldiers 2Rated ★ 1.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Headspace Guide to SleepRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 2.5- Same Bed, Different Dreams Season 1Rated ★ 4.0
Same Bed, Different Dreams 2: You Are My DestinyRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.0
Youn's StayRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 2.5