Titles you rated
One PieceRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5