Titles you rated
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 2.5
SupergirlRated ★ 1.5
SupergirlRated ★ 2.0- FargoRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
GothamRated ★ 2.5
GothamRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 2.5