Series
Ratings
42
LTNSRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Temptation IslandRated ★ 2.5
Movie RoomRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0