Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
TrapRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 5.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
TakersRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 2.5
Land of BadRated ★ 3.0