Movies
Ratings
443
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Superhero MovieRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0