Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Force MajeureRated ★ 3.5
Corpus ChristiRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
First ReformedRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
AntigoneRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
Under the Tree UndirRated ★ 3.5
The Best Years of a LifeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0