Series
Ratings
50
All InRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0