Series
Ratings
270
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.5
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 3.5
SilentRated ★ 3.5
Weakest BeastRated ★ 2.0
If Talking PaidRated ★ 3.0- Ichikei's Crow SpecialRated ★ 3.5
5 Ways to Socially Kill Your HusbandRated ★ 1.0
Marriage is Difficult for a NinjaRated ★ 3.5
Hold my hand at TwilightRated ★ 3.5
Keishicho OutsiderRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 1.5
Sorette Pakuri Janai Desuka?Rated ★ 1.5
The Man Next Door Eats WellRated ★ 3.0
Even If You Don't Do ItRated ★ 3.0
Legal Enforcement With DogsRated ★ 3.0