Titles you rated
InceptionRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5